Výchovné poradenství

Výchovná poradkyně: Mgr. Miroslava Potužáková

Konzultační hodiny:   individuální - po předchozí domluvě

PŘEDPROFESNÍ PŘÍPRAVA ŽÁKŮ

8. ročník: Ve 2. pololetí školního roku zařazena „Volba povolání" do bloku Člověk a svět práce s časovou dotací 1 hodina týdně.
V rámci volby povolání ve druhém pololetí se zájemci z řad žáků mohou zúčastnit PROFI TESTU, který vypracovávají pod vedením pracovnic Pedagogicko psychologické poradny Klatovy v PPP Sušice. S výsledky jsou obeznámeni žáci i rodiče v rámci individuálních schůzek v 1. pololetí 9. ročníku v prostorách PPP.
9. ročník: V 1. pololetí probíhá výuka Volby povolání v rámci bloku Člověk a svět práce s časovou dotací 1 hodina týdně.

Důležitá telefonní čísla:

Pedagogicko psychologická poradna Klatovy – 376 310 809