Knižní chirurgie

V městské knihovně mají spoustu krásných programů pro děti, které nám paní vedoucí Votavová vždy ochotně nabídne. Jeden však svojí atraktivitou nemá konkurenci. Je to Pitva knihy. V podání patoložky Kamči Vrhelové je to herecký výkon hodný medaile. Děti podstoupí celkovou dezinfekci, obléknou lékařské pláště, knihu vyšetří stetoskopem, píchnou oživovací injekci, a pokud nezabere, bádají, proč kniha zemřela. A takových důvodů je! Děti si už snad nikdy nezaloží stránky salámem, nebudou s ní podkládat kývající stůl, ani do ní nebudou čmárat. Že má knížka duši, to už všichni, kdo vystudovali třetí třídu, ví. Děkujeme všem milým knihovnicím a přejeme jen samé  slušné a zapálené čtenáře.

Žáci ze ZŠ T.G.Masaryka v Komenského ulici

IMG 0674 a                                        IMG 0701a