Na konci února jsme se sešli ve školní družině na ZŠ TGM v Komenského ulici. Převládala dobrá nálada, ale i zvědavost, zda poznáme své kamarády ze školy. Přišli jsme totiž v maskách. Nastal čas maškarních rejů. Místo Janičky, Barborky, Honzíka a ostatních spolužáků se veselili piráti, duchové, tanečnice, lišky a různé bytosti, které známe jen z vyprávění, knih nebo televize. Každý se nám představil, a pak se tančilo a soutěžilo. Po oblíbeném židličkovém tanci jsme se s chutí pustili do pamlsku. Nikomu se nechtělo loučit se svým kostýmem, který si většina dětí vyrobila.Bylo veselo, a proto se už těšíme na příští rok, ve kterém si určitě maškarní bál rádi zopakujeme.

Vychovatelky a žáci ŠD