Školní výlet 3.E do Techmánie

star
banner
Školní výlet 3.E do Techmánie

22. června 2026

Markéta Zahálková

Školní výlet 3.E do Techmánie

Jednoho červnového dne se ze žáků 3.E stali vědci, technici, programátoři a jiné postavy, neboť vycestovali do Techmánie v Plzni, kde si užili krásný den. Vyzkoušeli si všechny možné stroje, zkusili naprogramovat roboty, pojedli v místní jídelně, přepravovali se vlakem, autobusem i trolejbusem a odměnili se sladkou zmrzlinou a nákupem suvenýrů. Byl to skvělý den se skvělou partou kamarádů.