Exkurze Šumava 13.6.2017

Příští úterý jsme jeli na exkurzi na Šumavu. Autobus nás odvezl na Antýgl, kde jsme se nasvačili. Potom jsme šli při řece Vydře na Turnerovu chatu. Vydrýska jsme sice neviděli, ale zato jsme si ho mohli koupit plyšového. Potéjsme pokračovali na Čeňkovu Pilu, kde jsme se byli podívat na soutok řek Vydry a Křemelné - vznik řeky Otavy. Viděli jsme také smrk, který zasadil B. Smetana. Exkurze byla fajn, ale trochu nás bolely nohy.

2A Turnerkavíce fotografií ->ZDE

Exkurze 2.A 6.6.2017

Blíží se konec školního roku a s ním začalo období školních exkurzí. My jsme se vydali na exkurzi do Mlázov. Ráno se celá naše třída sešla před školou, kde si nás paní učitelka spočítala. Poté jsme odešli na autobus a po půl hodině jsme byli na místě. První jsme navštívili zámek, kde se nám libily kuželky, obří šachy a dřevěný pes, na kterém jsme se vyfotili. Poté jsme navštívili Pohádkovou chalupu a na zahradě jsme si opekli vuřty. Úplně nejvíce nás okouzlila návštěva Lamafarmy v Bernaticích, kde jsme mohli vodit lamy. Exkurze se nám moc libila - byla prostě super!

2A Mlazovyvíce fotografií ->ZDE

Třída 2.A