Přihlášení



Designed by:
canaletto

 

 

Organizace školního roku 2017/2018

4.9.2017 Zahájení školního roku 2017/2018
31.1.2018 Ukončení vyučování v 1. pololetí
29.6.2018 Ukončení vyučování v 2. pololetí
3.9.2018 Zahájení školního roku 2018/2019

 

Termíny prázdnin a svátků

28.9.2017

Den české státnosti

26.10.2017 a 27.10.2017

Podzimní prázdniny

17.11.2017

Den boje za svobodu a demokracii

23.12.2017 - 2.1.2018

Vánoční prázdniny

2.2.2018

Jednodenní pololetní prázdniny

12.3.2018 - 18.3.2018

Jarní prázdniny

29.3.2018 - 30.3.2018

Velikonoční prázdniny

2.4.2018 Velikonoční pondělí
1.5.2018 Svátek práce
8.5.2018 Den vítězství

2.7.2018 - 31.8.2017

Hlavní prázdniny

 

 


Termín 1. kola přijímacích zkoušek na střední školy
ve školním roce 2016/2017 pro školní rok 2017/2018

Žáci 9. tříd budou konat přijímací zkoušky do maturitních oborů v termínech: 12.4.2017 a 19.4.2017.
Žáci 5. tříd budou konat přijímací zkoušky do osmiletého gymnázia dne 20.4.2017.

 

Termíny pro předání vyplněných přihlášek
ke studiu na středních školách

Studium na středních školách s talentovými zkouškami     do 30. listopadu 2016

Studium na ostatních středních školách                         do 1. března 2017

 


Vyučovací hodiny

Vyuč. hodina Přestávka
1. 8.00 - 8.45 08.45 - 08.55 (10 min.)
2. 8.55 - 9.40 09.40 - 9.55   (15 min)
3. 9.55 - 10.40 10.40 - 10.50  (10 min)
4. 10.50-11.35
5.  11.35 - 12.05 (oběd)
výuka v blocích

6. + 7.  12.05 - 13.35

13.35 - 13.45 (10 min)
8. 13.45 - 14.30
nebo
6. 12.05 - 12.50 12.50 - 13.00 (10 min)
7.+8. 13.00 - 14.30

 


 

Zaměstnanci školy - školní rok 2017/2018

Učitelský sbor

PaedDr.Richard SmolaPaedDr. Richard Smola

ředitel ZŠ

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr.Daniela Formanová

zástupce ředitele

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Odloučené pracoviště ZŠ T.G.Masaryka Sušice, Komenského 59
ZŠ praktická a ZŠ speciální

 

 

Mgr.Šárka Chmelíková třídní učitelka 1.C
Veronika Hribiková asistent pedagoga
Mgr.Radka Hambergerová třídní učitelka 2.C
Romana Jankovská asistent pedagoga
Mgr.Ladislava Jansová třídní učitelka 3.D
výchovná poradkyně
Mgr. Hana Habartová učitelka
Zdeňka Růžičková 2. pedagog
Mgr.Lucie Švehlová asistent pedagoga



 

 

Provozní zaměstnanci

Jan Vachoušek školník - údržbář
Bohuslava Hammerbauerová uklízečka
Miroslava Valdmanová uklízečka

Školní jídelna

Bc.Monika Psohlavcová vedoucí školní jídelny
Miloslava Rubášová kuchařka
uklízečka školní jídelny
Ludmila Michaliková

kuchařka

Terezie Lokajová

kuchařka

Důležité odkazy

Sponzoři