Vítejte ve škole!

Do základní školy T.G.Masaryka v Komenského ulici přicházejí poslední únorové dny o něco menší žáčci, než sem patří. Ne, nespletli si cestu do školky, ale už tradičně navštívili „velkou“ školu, aby trochu té „dřiny“ zažili a připravili se na ni. Učitelé si pro ně připravili dílničky, kde si zazpívali, skákali do duchny, vyráběli lízátka, povídali si o přírodě a kouzlili zvířátka. Myši dokonce ochočili tak, že je poslouchaly u počítačů. Na závěr toho maratonu si školkáčci ochutnali dobrůtky ze školní kuchyňky, které jim připravili třeťáci a čtvrťáci. Pitný režim zajistily paní kuchařky ze školní jídelny. No, uznejte, byla to dřina? Nééé, byla to zábava a všichni si to prima užili. Malí žáčci předvedli, že už toho spoustu umí, že jsou na velkou školu připraveni.  Řada dětí se k nám v září vrátí  a  tím popolezou v pomyslném žebříčku svého vzdělání. Těší se tu na ně starší spolužáci a všichni pracovníci školy. Tak ahoj po prázdninách.

Na více fotografií se můžete podívat v galerii.