První březnový den se uskutečnila vernisáž výtvarných prací žáků prvního stupně ZŠ T.G. Masaryka – ul. Komenského ve výstavních prostorách sušické radnice. Úvodní slovo paní učitelky Hasnedlové doprovodili svým hudebním pořadem žáci z 2.třídy a zarecitoval Josef Paták a Bonifác Březina. Srdečně vás všechny zveme na Střípky času, abyste se pokochali barevným světem dětí, který prožívají v rámci celého roku. Budeme rádi, když nám svoje postřehy zapíšete do pamětní knihy. Kromě nápaditých děl našich šikovných dětí a pedagogů na návštěvníky čeká i strom přání, kam si mohou anonymně svůj sen napsat a zavěsit. Jistě se vám přání vyplní.

Výstava je volně přístupná v rámci úředních hodin MÚ a potrvá do 30. dubna 2023. Všichni jste srdečně zváni.

Kolektiv dětí a pedagogů

vernisaz 1vernisaz 2vernisaz 3