PřihlášeníDesigned by:
canaletto

Mejdan v knihovně

Ale ten v prosinci byl! Jindy tak tichá čítárna, studovna, půjčovna knih, ale i místo setkávání prima lidiček se stejnými zájmy se najednou hemžila malými čtenáři, kteří vůbec nečetli, ani si nepůjčovali, ani nestudovali. Blbli a dováděli, hodovali, tahali tombolu, vyráběli veselé placky a zpívali karaoke. To  ovšem poté, co jim vedoucí knihovny, paní Votavová, předala diplomy za úspěšné splnění pěti soutěžních úkolů s rozmanitými tématy, které děti plnily od září. I náš Čtenářský klub ze ZŠ T.G.Masaryka v Komenského ulici se úspěšně soutěžního klání zhostil a na tenhle báječný mejdan byli naši malí čtenáři pozváni. Moc za ten zážitek děkujeme všem milým dámám z knihovny, přejeme mnoho radostných chvil v knihovně s vděčnými knihomoly a těšíme se na další akce. 

 

Důležité odkazy

Sponzoři