PřihlášeníDesigned by:
canaletto

Sběr papíru

Zn. Vyměním papír za výlet

Jako každý podzim, i v září 2018, se v naší škole scházely balíky starých časopisů a použitého papíru. Nosili rodiče, učitelé, děti, ale také řada laskavých lidí z veřejnosti, až jsme ty hromady neměli kam dávat. Kontejnéry musely být dva a odvezly více než 4 tisíce kilogramů papíru k recyklaci. Odměnou bude žákům opět výlet po Šumavě, který letos plánujeme ve spolupráci s NP Šumava. Děkujeme všem, kterým není lhostejný hromadící se odpad a podporují tuto akci. Nadále vyzýváme všechny příznivce, že sběrová akce pokračuje stále. Stačí zabalený papír přinést do vestibulu školy, nebo vyčkat na vyhlášení sběrového týdne, kdy papír putuje rovnou do přistaveného kontejnéru. Přejeme krásný, pohodový rok 2019. Žáci a učitelé ZŠ T.G.M. v Komenského ulici

 

Důležité odkazy

Sponzoři