Den otevřených dveří ve škole s více jak 90-letou historií

v Základní škole T. G. Masaryka Sušice

budova_skolyzs komenskeho

Vážení rodiče, bývalí žáci, přátelé školy a další zájemci

dovolujeme si Vás pozvat na den otevřených dveří,

který se uskuteční v objektech ZŠ T. G. Masaryka Sušice

v ul. Dr.E.Beneše 129

a v ul. Komenského 59,

a to v úterý dne 20. března od 14,00 hod. do 17,00 hod.

Budete-li mít zájem, rádi Vás po škole provedeme a povíme Vám, co můžeme Vašim dětem nabídnout, jaké jsou naše priority, na jaké hodnoty klademe důraz. Bývalí žáci zase mohou zavzpomínat společně se svými bývalými učiteli na léta minulá, která strávili ve škamnách Základní školy T. G. Masaryka Sušice.

Přijďte, rádi Vás u nás uvidíme.                 PaedDr. Richard Smola, ředitel ZŠ

plakat vystava stromy lide  výsledky soutěže - >ZDE word

ples

vanoc prani

Vážení rodiče,

pracovníci školy si Vám dovolují popřát prožití krásných a klidných Vánoc plných příjemných společných zážitků v kruhu svých nejbližších a v nadcházejícím roce 2018 pevné zdraví a co nejvíce pohody v každodenním životě.

PaedDr. Richard Smola

Celoškolní vědomostní soutěž

Pojďte si ověřit své znalosti a zapojte se do vědomostní soutěže na naší škole!

Soutěž je určena především pro žáky 2. stupně ZŠ TGM, ale zapojit se mohou i žáci mladší. Soutěž bude probíhat v několika kolech v různých předmětech. Nejúspěšnější řešitelé, kteří nasbírají nejvíce bodů, budou oceněni na konci školního roku.

Začínáme právě teď!

více informací zde -> word

Soutěžní otázky najdete vždy zde na stránkách školy nebo na nástěnce v přízemí školy.

Zadání z informatiky najedete ->ZDE word
termín odevzdání do 28.2.2018