Stromy a člověk
projekt fotografického kroužku ZŠ T.G. Masaryka

S fotografickým kroužkem jsme zakončili další projekt vernisáží a výstavou. Již podruhé jsme se snažili pomocí fotografií zachytit stromy. Stromy jako solitéry, lesy, aleje, nebo i stromy spojené s činností člověka. Stromy, které míjíme každý den při svých cestách. Stromy, které tu byly mnohem dříve než my..... Do projektu jsme se snažili zapojit i práce výtvarné a literární, a tak jsme letos na stejné téma vyhlásili na naší škole fotograficko – výtvarnou soutěž. Do soutěže se zapojili jak žáci ZŠ T. G. Masaryka (a to i z 1. stupně), tak i žáci ze ZŠ Komenského, a bylo opravdu z čeho vybírat. Přijďte se přesvědčit sami, jak se děti umějí dívat!
Výstavu můžete navštívit ve výstavních prostorách radnice v Sušici od pondělí do pátku od 8.00 do 16.00 a to až do 28. března 2018. Jste srdečně zváni!

Veronika Kohoutová Vlková

vystava stromy lidevíce fotografií z vernisáže výstavy ->ZDE