Lyžaři a snowborďáci ze ZŠ T.G. M. Sušice

V letošním roce, jako v letech předcházejících, se uskutečnil pro naše žáky sedmých tříd lyžařský výcvik. Od 4. února do 9.února se ve SKI areálu Kašperské Hory tužilo 36 statečných v lyžařském umu.Všichni plni nadšení a očekávání, jak bude vše probíhat. Žáci byli rozděleni do třech skupin- lyžaři začátečnící, lyžaři pokročilí a snowboardisté. Výcvik zajišťovali proškolení instruktoři – učitelé Mgr. Roman Lupíšek, Mgr. Šárka Chmelíková a Mgr. Václav Valdman. Během pěti dnů si mnozí žáci zdokonalili lyžařskou techniku. Ti, kteří naopak na lyžích doposud nestáli nebo si k nim teprve hledali cestu, se naučili základům a nyní se mohou bez obav na lyže postavit. Poslední den proto také všichni obdrželi pamětní listy, které jim budou tento výcvik připomínat. Celý výcvik probíhal ve všeobecné pohodě a krom jedné zlomené hůlky nás všechny karamboly minuly.

Chceme také poděkovat zástupcům Ski areálu Kašperské Hory za poskytnutí zázemí i za kvalitní přípravu svahu. Zároveň také děkujeme firmě Vichr, která zajištovala naši přepravu a vždy nás bezpečně a včas dopravila na místo. VV

lyzar vycvik 18 1více fotografií ->ZDE