Florbalisté v Horažďovicích uspěli.

Florbalisté v Horažďovicích vyhráli okrskové kolo, kde v cestě za vítězstvím museli porazit florbalové bašty z Horažďovic a Nalžovských Hor.
Žáci 8.a 9. tříd se v základní skupině rozehrávali a jeden zápas prohráli. Přesto postoupili do bojů o medaile. Nejprve si poradili z domácí ZŠ Komenského výsledkem 1:0. Fe finále porazili dalšího z favoritů ZŠ Nalžovské Hory 2:1. Tyto zápasy žáci školy odehráli aktivně a zodpovědně a šli za vítězstvím. Svým přístupem ke hře si vítězství zasloužili.
Složení družstva:
David Ronn, Martin Voldřich, Václav Tykal, Štěpán Švelch, Marek Podlipský, Matyáš Drábek, Mirek Vohradský, Martin Vohradský, Adam Němec, Dominik Šikl, Jakub Kojzar.

Žáci 6.a 7. tříd sice obsadili poslední místo, ale byli nejmladším a nejmenším výběrem. I přesto ukázali ve své hře pěkné momenty. Cílem týmu nebylo umístění, ale získání zkušeností. Většina hráčů týmu byla ze 6. třídy.
Složení družstva:
Horejš David, Koželuh Petr, Koželuh Pavel, Loffelmann Tadeáš, Stupka Zdeněk, Illek Pavel, Holman Jakub, Míčka Jiří, Přibyl Ondra, Kolář Jakub, Pavlíček Martin.

Za předvedené výkony a velmi dobrou reprezentaci školy patří všem žákům poděkování. V.K

florbal horazdovice